ТАДБИРКОРЛАР ДИҚҚАТИГА!
2022 йил 15 август куни соат 11-00 да Давлат экология қўмитаси томонидан тадбиркорлар учун очиқ мулоқот ташкил этилмоқда.
Ушбу очиқ мулоқот Тадбиркорлар куни муносабати билан ўтказилиб, бир вақтнинг ўзида Қўмита марказий аппарати ва барча ҳудудий бошқармаларда “on-line” форматда ўтади.
Ҳурматли тадбиркорлар!
Агар сизларда ўз фаолиятингиз йўналишида таклиф ва мулоҳазалар бўлса, ушбу очиқ мулоқотда иштирок этишингиз ҳамда Давлат экология қўмитаси раҳбарияти ва маъсуллардан ўзларингизни қизиқтирган саволларга жавоб олишингиз мумкин.
Давлат экология қўмитаси ва ҳудудий бошқармаларнинг манзиллари Қўмитанинг eco.gov.uz расмий веб-сайтида келтирилган.

ВНИМАНИЮ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ!
Госкомэкологии Республики Узбекистан 15 августа текущего года в 11.00 часов организует открытый диалог с  предпринимателями.
Мероприятие посвящено Дню предпринимателей и будет проходить в формате “on-line”, одновременно как в Центральном аппарате, так и во всех территориальных управлениях.
Если у Вас есть вопросы и предложения в сфере Вашей деятельности, Вы можете принять  активное участие в данном открытом диалоге и получить ответы руководства Госкомэкологии и других ответственных лиц на интересующие Вас вопросы.
Адреса Центрального аппарата и территориальных подразделений Госкомэкологии , где будут проходить встречи можно найти на сайте eco.gov.uz .